Balustrady szklane - symbol nowoczesności, bezpieczeństwa i funkcjonalności

Dodaj komentarz

Szkoło na stałe wpisało się do nowoczesnych aranżacji, stając się swego rodzaju symbolem współczesnego designu. To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale również i funkcjonalne. Z łatwością można go skomponować z każdym tworzywem, tworząc w ten sposób wyjątkowe aranżacje i ciekawe układy architektoniczne. Niezależnie od tego czy pozostałe elementy wykonane są z betonu, drewna, cegły czy kamienia, szkło nada wyjątkowe efekty kompozycji, nie zaburzając jej i nie psując estetyki całości. Nic dziwnego, że balustrady szklane pojawiają się już nie tylko w instytucjach, biurowcach czy w galeriach handlowych, ale również i w prywatnych domach. Pełnią tu z powodzeniem funkcję zabezpieczeń dla balkonów, tarasów i altan, ale również i dla schodów, znajdujących się wewnątrz budynku.

Czytaj więcej

Czym jest lacobel? Charakterystyka i zastosowanie szklanych paneli

Dodaj komentarz

Lacobel to ozdobne szkło, zaprojektowane specjalnie po to, by nadawać klimat pomieszczeniom wewnątrz budynków. Tego typu rozwiązanie wprowadza cały szereg możliwości dla współczesnych aranżacji. Lustrzane odbicie i błyszcząca powierzchnia optycznie powiększają przestrzeń, a gra świateł w szkle zapewnia odpowiednie wrażenia estetyczne. Powstające na szkle Lacobel refleksy ożywiają wnętrze, nadając mu atrakcyjności i wyjątkowego charakteru.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!