Skip to main content

Ile kosztuje 1 metr deski tarasowej? Budowa tarasu - poradnik

Dodaj komentarz

Posiadanie własnego tarasu to bardzo duża wygoda. Dzięki temu rozwiązaniu można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu, ciesząc się jednocześnie wysokiej jakości wypoczynkiem. Taras w razie potrzeby można zadaszyć lub zabudować, ale najpierw trzeba wykonać podłoże. Można to zrobić samodzielnie lub zlecić komuś takie zadanie.

Czytaj więcej

Lacobel do kuchni — dlaczego warto go tam zamontować?

Dodaj komentarz

Piękna, a zarazem funkcjonalna kuchnia we własnym domu to marzenie wielu osób. Niezależnie od tego, jakiej wielkości jest jej wnętrze i czy kuchnia jest połączona z salonem, czy też stanowi osobne pomieszczenie, to właśnie tutaj domownicy spędzają mnóstwo czasu, przygotowując posiłki. Dlatego też kuchnia powinna być miejscem estetycznym, a zarazem przyjemnym. Jak ją urządzić, by spełniała te wymagania?

Czytaj więcej

Rolety, zasłony, plisy — nie zapominaj o tym przy dekoracji okien!

Dodaj komentarz

Urządzenie domu zawsze jest dużym wyzwaniem. Poszukując dekoracji i dodatków, nie można pomijać rolet, plis, czy też zasłon. Każda z tych propozycji może całkowicie odmienić nasze wnętrze i dodać mu przytulności. Gustowne osłony okienne dobrać trzeba starannie i zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Trzeba mieć na uwadze także aranżację wnętrza, tak aby wszystko do siebie pasowało. Przyjrzyjmy się temu, dlaczego podczas dekoracji okien nie należy zapominać o roletach i plisach. Jakie osłony okienne wybrać? O czym trzeba pamiętać podczas zakupu?

Czytaj więcej

Wymiana starych okien na nowe - sprawdź o czym musisz pamiętać

Dodaj komentarz

Jedną z ważniejszych inwestycji w nasz dom, jest wymiana starych okien na nowe, która przynosi wiele korzyści. Dzięki nowym oknom możemy oszczędzić na ogrzewaniu, poprawić bezpieczeństwo oraz zmienić wygląd domu na lepsze. W powszechnej modzie dbania o siebie powinniśmy również pamiętać, by troszczyć się o miejsce, w którym spędzamy znaczącą część swojego życia. 

Czytaj więcej

Balustrady szklane - symbol nowoczesności, bezpieczeństwa i funkcjonalności

Dodaj komentarz

Szkło na stałe wpisało się do nowoczesnych aranżacji, stając się swego rodzaju symbolem współczesnego designu. To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale również i funkcjonalne. Z łatwością można go skomponować z każdym tworzywem, tworząc w ten sposób wyjątkowe aranżacje i ciekawe układy architektoniczne. Niezależnie od tego czy pozostałe elementy wykonane są z betonu, drewna, cegły czy kamienia, szkło nada wyjątkowe efekty kompozycji, nie zaburzając jej i nie psując estetyki całości. Nic dziwnego, że balustrady szklane pojawiają się już nie tylko w instytucjach, biurowcach czy w galeriach handlowych, ale również i w prywatnych domach. Pełnią tu z powodzeniem funkcję zabezpieczeń dla balkonów, tarasów i altan, ale również i dla schodów, znajdujących się wewnątrz budynku.

Czytaj więcej

Czym jest lacobel? Charakterystyka i zastosowanie szklanych paneli

Dodaj komentarz

Lacobel to ozdobne szkło, zaprojektowane specjalnie po to, by nadawać klimat pomieszczeniom wewnątrz budynków. Tego typu rozwiązanie wprowadza cały szereg możliwości dla współczesnych aranżacji. Lustrzane odbicie i błyszcząca powierzchnia optycznie powiększają przestrzeń, a gra świateł w szkle zapewnia odpowiednie wrażenia estetyczne. Powstające na szkle Lacobel refleksy ożywiają wnętrze, nadając mu atrakcyjności i wyjątkowego charakteru.

Czytaj więcej

Masz pytanie?

Chętnie na nie odpowiemy. Przejdź na stronę kontaktową i wybierz najwygodniesjszą dla siebie metodę kontaktu. Czekamy na Ciebie!